Napište nám Sledujte nás

SEO služby

Chcete dostat návštěvníky na web bez placené reklamy? My v Digihoodu zajistíme vaši úspěšnou optimalizaci pro vyhledávače.

Chci SEO služby

Zajistíme

SEO webu obecně zahrnuje mnoho úkonů. Na začátku je potřeba pomocí určení efektivity jednotlivých možností vybrat ty nejpřínosnější.

Domluvit konzultaci

Analýza klíčových slov je velmi důležitá část optimalizace webu. Slouží jako podklad k obsahové strategii, odhaluje přítomnost landing pages a dalších faktorů.

SEO správa zahrnuje především průběžnou kontrolu pozic ve vyhledávání, kvalitu a počet zpětných odkazů a také návrhy na tvorbu nového relevantního a kvalitního obsahu.

Máme zkušenosti i s nastavením SEO u velkých eshopových platforem jako je Shoptet nebo WooCommerce.

U již existujících stránek je potřeba provést kontrolu jejich stavu z hlediska SEO. Stránky mohou obsahovat celou řadu chyb (v procházení robotů, duplicity, nefunkční odkazy, chybějící základní popisky stránek atd.).

Optimalizované texty jsou v dnešní digitální době naprostým základem úspěchu. Správný seo copywriting je klíčem k dobrému umístění ve vyhledávačích.

Webový copywriting

Aby vás i Google měl

Optimalizace stránek pro vyhledávače je základním kamenem úspěchu v online světě. My v Digihoodu umíme navrhnout vyvážené řešení, kdy díky určení priority poznáme, které úpravy se vám vyplatí a které by přínos neměly.

Nabízíme kompletní rozsah služeb v oblasti SEO. Pokud je to pro vás neprozkoumané téma, tak začněme úvodní konzultací, na které se dozvíte, co vám může optimalizace webu pro vyhledávače přinést.

Postup

1

Poznáme váš obor

Na začátku zjistíme vše důležité o vašem oboru. Potřebujeme vědět, jak vaše podnikání funguje a co je vašim cílem.

2

Odhalíme potenciál

Najdeme silné a slabé stránky vašeho webu. Díky SEO auditu poznáte, jak na tom nyní jste.

3

Vybereme prioritní úkoly

Počáteční prioritizace úkonů prováděných na webu vám ušetří čas i peníze. Dozvíte se, co se vyplatí a co už ne.

4

Nastavíme reporting

Společně nastavíme sledování vašich cílů a ukážeme vám konkurenci, proti komu stojíte.

Zjistěte

Proč je SEO důležité?

V dnešní době by již každý majitel webových stránek měl znát důležitost optimalizace stránek pro vyhledávače. Věděli jste, že 93 % veškeré internetové aktivity začíná vyhledáváním?

To, kde se ve výsledcích vyhledávání zobrazíte a jak zaujmete potenciální návštěvníky odráží stav vašeho webu z hlediska SEO. Díky správně nastavené strategii vám pomůžeme dosáhnout vašich byznysových cílů.

O nás

O Digihoodu

SEO se věnujeme už mnoho let. Neodškrtáváme si jen hotové úkoly, ale snažíme se opravdu pomoct klientům uspět v digitálním světě.

Napsali o nás

Naše reference

Služby společnosti Digihood mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem jim práci na webových stránkách jakubzizka.cz, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

– Ing. Jakub Žižka

„Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.“

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

Rádi s námi řeší SEO

Naši spokojení klienti

Naši klienti jsou začínající podnikatelé i velké korporace. SEO s námi řeší kontinuálně a systematicky. Díky reportingu se pak společně těšíme z úspěšných projektů.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]